Sipariş vermeden önce bilmeniz gerekenler


Kapıda Ödeme Yapabilir Miyim?

Kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kapıda kredi kartı ile ödemelerde taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişim Hangi Kargo Şirketiyle Teslim Edilecek?

Teslimatlarımız Aras Kargo veya MNG Kargo ile gerçekleştirilmektedir.

Siparişim Adresime Geldiğinde Kimse Bulunamazsa Ne Olacak?

Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formunun bırakılmasını takip eden 3 iş günü içinde kargo şirketini arayıp bilgi almanız gerekmektedir.

Teslimatta Gecikme Olduğunda Ne Yapmalıyım?

Eğer siparişinizin teslim edilmesi 3 iş gününü geçtiyse, siparis@shoeandshoes.com adresinden mail yoluyla bilgi alabilirsiniz.

Ödeme Yapmadan Ürünü Açıp Bakabilir miyim?

Kargo firması siz ödemeyi yapmadan kutuyu açmanıza izin vermiyor. Ama siz ödemeyi yaptıktan sonra kargo firması personeli ile birlikte kargoyu açıp, kargonun içinde herhangi bir ters durum varsa tutanak tutturabilirsiniz.

Kargomu teslim almadan önce kontrol edebilir miyim?

Kargonuzu, Aras Kargo kuryemize ödeme yaptıktan ve imza karşılığı teslim aldıktan sonra açarak kontrol edebilirsiniz. Kargo ambalajında gözle görülür bir problem olmadığı sürece teslim alma işlemi yapılmadan kargolar açılamaz. Kargonuzu imza karşılığı teslim aldıktan sonra kuryemiz eşliğinde içeriğini kontrol edebilir, herhangi bir hasar durumunda “kargo durum tespit tutanağı” tutularak gerekli yasal işlemlerin başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

KARGONUZUN ÖDEME YAPILMADAN ÖNCE AÇILMAMASI SHOEANDSHOES.COM YAPTIRIMI DEĞİLDİR. ARAS KARGO ÖDEMEYİ SİZDEN TAHSİL ETMEDEN KARGONUZU AÇMANIZA İZİN VERMEMEKTEDİR. BUNUNLA İLGİLİ AÇIKLAMAYI https://www.araskargo.com.tr/neuralnetwork.aspx?type=1534 BU LİNKTE EN ALTTAKİ MADDEDEN OKUYABİLİRSİNİZ.

DİLERSENİZ ÜRÜNÜNÜZÜ ŞEFFAF AYAKKABI SAKLAMA KUTUSUNDA GÖNDEREBİLRİZ. ÖDEME YAPMADAN GELEN ÜRÜNÜ GÖREBİLİRSİNİZ.BUNUN İÇİN SİPARİŞ VERDİKTEN SONRA SİZİ ONAY İÇİN ARAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZE ŞEFFAF AYAKKABI KUTUSUNDA KARGO İSTİYORUM DEMENİZ YETERLİDİR.

 

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Yapacağınız alışverişlerde kapıda nakit & kapıda kredi kartıyla ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

---------------------------------------------------------

İADE VE DEĞİŞİM

Sitemiz üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerinizde değişim ve iade hakkınız bulunmaktadır. Almış olduğunuz ürünleri 7 gün içinde değişim ve iade edebilirsiniz. İade ve değişim için, ürünlerin kutularına zarar gelmemiş, ürünleri kullanmamış olmanız gerekmektedir.